Strzałków, 26.06.2020r.

Drodzy Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele i Pracownicy Szkoły Podstawowej w Strzałkowie,

   Właśnie dzisiaj kończy się rok szkolny 2019/2020, rozpoczynają się wakacje. To był wyjątkowy i bezprecedensowy rok dla oświaty. Był to czas wytężonej pracy         i wysiłku. Ostatnie miesiące nauczania na odległość wymagały niezwykłej dyscypliny, ale też otwartości na zmiany. Wielu uczniów, rodziców i nauczycieli mierzyło się z nową rzeczywistością, niepewnością i nowymi obowiązkami.
Sukcesy i radości są zasługą zarówno Was, Drodzy Uczniowie, jak i Waszych Nauczycieli, którzy przekazują Wam swoją wiedzę, pasję i ciekawość świata. Wkładają w to wiele wysiłku i trudu wychowawczego. Teraz wszyscy odczuwamy radość i satysfakcję z osiągnięć minionych dziesięciu miesięcy. Absolwentom naszej szkoły życzymy trafnych wyborów oraz wielu sukcesów w nowej placówce. Reprezentujcie społeczność szkolną jak najlepiej.
Wszyscy Uczniowie Naszej Szkoły wykorzystajcie ten czas jak najlepiej, odpocznijcie od trudów nauki i nabierzcie sił do podejmowania kolejnych wyzwań. Bądźcie radośni   i swobodni, ale jednocześnie rozważni, przewidujący i ostrożni. Życzę, aby nadchodzące wakacje były czasem wytchnienia, ale też odkrywania talentów, zdobywania nowych doświadczeń i rozwijania zainteresowań, a przede wszystkim, aby były bezpieczne.
           Z okazji zakończenia roku szkolnego życzę całemu Gronu Pedagogicznemu i wszystkim Pracownikom szkoły wszelkiej pomyślności, wielu sukcesów oraz satysfakcji z wykonywanej pracy. Życzę słonecznych i bezpiecznych wakacji, które zapewne dostarczą różnorodnych doświadczeń i niezapomnianych wspomnień. Oby te dni pozwoliły na nabranie sił i zapału do mierzenia się od września z nowymi wyzwaniami.

Anna Kruczkowska Dyrektor Szkoły Podstawowej w Strzałkowie.