Olimpiada Wiedzy o Janie Pawle II 4 kwietnia ośmioro uczniów naszej szkoły wzięło udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o Janie Pawle II. Test składał się z 30 pytań wielokrotnego wyboru. Zmagania te zawsze przynoszą wiele radości uczestnikom. Tak było również i tym razem. Pod koniec czerwca poznaliśmy wyniki konkursu. Laureatką V stopnia została Alicja Mąkowska, laureatka IX stopnia Alicja Majerowicz i Aleksandra Bocianowska laureatka XV stopnia. Gratulujemy i życzymy dalszych, owocnych sukcesów.

Olimpiada Wiedzy o Janie Pawle II 4 kwietnia ośmioro uczniów naszej szkoły wzięło udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o Janie Pawle II. Test składał się z 30 pytań wielokrotnego wyboru. Zmagania te zawsze przynoszą wiele radości uczestnikom. Tak było również i tym razem. Pod koniec czerwca poznaliśmy wyniki konkursu. Laureatką V stopnia została Alicja Mąkowska, laureatka IX stopnia Alicja Majerowicz i Aleksandra Bocianowska laureatka XV stopnia. Gratulujemy i życzymy dalszych, owocnych sukcesów.