Amelka wyśpiewała I miejsce, Alicja III !

Młodzi artyści już po raz piąty rywalizowali ze sobą podczas Międzyszkolnego Konkursu Piosenki Angielskiej, którego organizatorem jest nasza szkoła . Jak co roku, każdy z uczestników prezentował niezwykle wysoki poziom, fundując nam , widzom, wspaniałe muzyczne show. Komisja w składzie: pani M. Jerzak-muzyk, pan L. Dreczko- muzyk, pani
A. Cieplucha- anglistka i doradca metodyczny oraz pani A. Kornacka-Paszek- anglistka, długo debatowała zanim ogłoszono wyniki.

Amelka wyśpiewała I miejsce, Alicja III !

Młodzi artyści już po raz piąty rywalizowali ze sobą podczas Międzyszkolnego Konkursu Piosenki Angielskiej, którego organizatorem jest nasza szkoła . Jak co roku, każdy z uczestników prezentował niezwykle wysoki poziom, fundując nam , widzom, wspaniałe muzyczne show. Komisja w składzie: pani M. Jerzak-muzyk, pan L. Dreczko- muzyk, pani
A. Cieplucha- anglistka i doradca metodyczny oraz pani A. Kornacka-Paszek- anglistka, długo debatowała zanim ogłoszono wyniki.

 W kategorii klas I-III, I miejsce przypadło naszej uczennicy Amelii Majdackiej, która zaśpiewała piosenkę Kelly Family „An angel”. II miejsce zdobyła Alicja Wróblewska z Szkoły Podstawowej w Opatówku, a III miejsce (ex aequo) Maja Fokt z SP Ceków oraz Justyna Antczak z SP Lisków. W kategorii klas IV-VI, I miejsce wywalczyła Aleksandra Kaczmarek z SP Ciepielew w piosence „Thank you for the music”. II miejsce przypadło Malwinie Olszewskiej z SP Opatówek, a III miejsce (ex aequo) dla Martyny Wosiek , reprezentującej Szkołę Muzyczną „Piano Song”  z Kalisza oraz naszej uczennicy Alicji Mąkowskiej. Wszystkim serdecznie gratulujemy i do zobaczenie w przyszłym roku.